Güncel Harita

Güncel harita, içinde bulunan zaman bakımından önemi olan ve bir anlam taşıyan; gerçek dünyadaki karşılıklarının değişmesiyle haritada yer alan verilerin de zamana göre birlikte güncellendiği haritalardır.

Başarsoft’un En Güncel Haritaları Nasıl Oluşturuluyor?

Başarsoft olarak 2004 yılında kurulan saha ekibimiz ile günümüze kadar geçen sürede sürekli olarak sahadan veri toplamaktayız ve mevcut verilerimizi güncellemekteyiz. Sahadan veri toplamak ve mevcut verileri güncellemek için ekibimiz tarafından geliştirilen MapInfo Pro uygulamaları kullanılmaktadır. Ekiplerimiz, haritalarımızın güncelliğini korumak için, sürekli ülke genelinde veri toplamaktadır. Ayrıca yakın zamanda çekilmiş güncel uydu fotoğrafları ve belediyelerden sağlanan planlar kullanılarak harita verileri güncellenmektedir.

Sahadan Nasıl Veri Topluyoruz?

Başarsoft haritaları 4 aylık periyodlarla güncellenip kullanıma sunulmaktadır ve yılın ilk dijital haritası Mart ayında üretilmektedir. Harita kapsamı çerçevesinde yılın ikinci haritası ise Temmuz ayında sunulmaktadır. En son haritamız ise Ekim ayında satışa sunulmaktadır.

Güncel Türkiye Haritası Hakkında

Saha ekibimiz tarafından toplanan veriler ile Türkiye’nin en güncel haritalarını hazırlayıp sunmaktayız.

Hazırladığımız güncel haritalar pek çok ilde, yerel ve özel şirketlerde 10 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır. Ayrıca Başarsoft olarak 2005 yılından itibaren Türkiye genelinde güncel navigasyon haritaları üretmek için yatırımlar yapmaktayız.

Harita ile ilgili hazırlamış olduğumuz içeriğimize göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.