TEAMER

Saha İş Gücü Uygulaması

Saha İş Gücü ve Optimizasyon Ürünü olarak geliştirilen TEAMER, CBS tabanlı, sahada ekipleri bulunan firmalar/kurumlar için tasarlanmış, sahada yürütülen proje ve işleri yönetme, optimize etme, görselleştirme ve raporlama sistemidir.

TEAMER uygulaması ile ekibinizin özelliklerine göre, hizmet noktaları ve müşterilerinize sunduğunuz hizmetin planlama kurallarını belirleyip günlük/haftalık ziyaret planları oluşturabilir, saha ekibinizle konum bazlı olarak tek bir uygulama altından kolayca iletişim kurup yönetebilir ve saha elemanlarınızın olay yerine en hızlı ve en kısa şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

TEAMER, web tabanlı yönetici personel uygulaması ve saha ekipleri için geliştirilen mobil uygulamadan oluşan bulut tabanlı bir hizmet sağlayıcısıdır. Web uygulaması üzerinden oluşturulan işler ilgili ekiplere atanır ve ekipler mobil uygulama üzerinden saha çalışmalarını yürüterek atanan işin detaylarını güncelleyebilirler.

TEAMER Uygulamasının Özellikleri

Teamer Yönetim Paneli

Yönetim Paneli İle Kolay Uyarlama

• Ekibinizdeki kişileri ister manuel olarak tek tek, ister toplu bir şekilde sisteme ekleyip yönetin.
• Kullanıcılarınızın her birine istediğiniz yetkiyi verin.
• İş kurallarınızı belirleyin.
• Farklı Projelerinizi tek bir uygulama üzerinden yönetin.
• İçerik yönetimi ile iş kategorilerinizi, iş önceliklerinizi, iş tiplerinizi hatta alt iş tiplerinize kadar belirleyin.

Planlama Teamer

Planlama Kurallarınızı Yönetin

• Mobil kullanıcılar için oluşturmuş olduğunuz iş emirleri planlamalarınızı anlık olarak size sunmuş olduğumuz farklı özellikler ile yönetebilirsiniz.
• Manuel olarak iş emirlerinizin sırasını düzenleyebilirsiniz.
• Önceliğinize göre iş emirlerinizin sırasını güncelleyebilirsiniz.
• Geliştirmiş olduğumuz TSP algoritması ile iş emirlerinizi en kısa rota mesafesine göre sıralayabilirsiniz.

Analiz ve Raporlama Teamer

Analiz ve Raporlama

• Çeşitli grafikler ile karar verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.
• Geçmiş verileriniz ile kolayca analizler yapabilirsiniz.
• Takvim ekranı ekiplerinize günlük/haftalık iş planları oluşturmanıza yardımcı olur.
• Raporlama özelliği ile ekipleriniz ve işleriniz hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kullanıcı Bazlı Yetkilendirme

Kullanıcı Bazlı Yetkilendirme

Uygulama içerisinde düzenleme, görev ve geri bildirim onayı, iş emri atama gibi fonksiyonlar, farklı hiyerarşik yapıdaki kullanıcılara göre aktif/pasif hale getirilebilir.

Kullanıcı rollerini üç başlıkta sınıflandırabiliriz.

• Companyadmin
• Supervisor
• Teamleader (Mobil Uygulama Kullanıcısı)

Bölge Bazlı Yetkilendirme

Bölge Bazlı Yetkilendirme

Projelerinizin altındaki ekipler ve ekiplere atayacağınız işler kendi belirlediğiniz bölgeler içerisinde yetkilendirilebilir.

Bu bölgeler;

• Manuel olarak kendi çizdiğiniz alanlar,
• İl, ilçe, mahalle kırılımına kadar idari bölge alanları.

Proje Teamer

Proje Bazlı Yetkilendirme

Uygulama içerisinde yönetim panelinden kullanıcı yönetimindeki kişiler, iş kuralları yönetimi ve işlerin kategorisi, öncelik türü, tamamlanma türü, iş tipine ait içerik yönetimi kuralları proje bazlı olarak yetkilendirilebilirler. Uygulama üzerinden bir şirkete ait birçok proje açılabilir.

Teamer Fonksiyon

Akıllı Şehirler için TEAMER Modülleri

TEAMER Modül 1

Katı Atık Yönetim Uygulaması

Konteynerlerinizi, araçlarınızı, şoförlerinizi yönetme, takip etme ve planlama imkanı sağlayarak harcamalardan ve zamandan kazanç sağlamayı hedefleyen atık yönetim sistemi uygulamasıdır.

TEAMER Modül 3

İlaçlama Yönetim Uygulaması

İlaçlama hizmetindeki amaç doğaya ve çevreye zarar vermeden ilaçlama yapmak ve çevrede oluşabilecek salgın hastalıkların önüne geçmektir. Bu anlamda periyodik işlerinizi ve görevlerinizi takip edebileceğiniz bir uygulamadır.

TEAMER Modül 2

SOYDAP

İl sınırları içinde yaşayan ekonomik sıkıntı içerisindeki vatandaşların temel ihtiyaçlarını belirli bir süre karşılama görevini üstlenen belediyelerin yardımlarını dijital ortama taşıyarak anlamlandırabileceği ve raporlayabileceği bir uygulamadır.

TEAMER'ı Destekleyen Başarsoft Modülleri

 • BMS Map Server

  Başarsoft Harita Altlığı

  Başarsoft Bilgi Teknolojileri A.Ş tarafından 81 il için üretilen güncel yerli ve milli harita altlığıdır.

 • Autocomplete

  Autocomplete

  Anlık adres girişlerinde akıllı otomatik tamamlama yeteneğiyle en doğru adresi sadece birkaç harf yazarak bulmanızı sağlayan servistir. İl, ilçe ve mahalle adres index servisleri ile arama daraltma özelliği sağlanabilir. Seçili mahalle içerisindeki yakın sonuçlar da listelenebilir.

 • Reverse Geocode

  Reverse Geocode

  Koordinat konum bilgisinden text adres alma servisidir. Müşteriye adres girişi yaptırmadan konumunuzu otomatik olarak alan veya manuel olarak harita üzerinde pinleyebileceğiniz servistir.

 • Opt. Lib.

  Optimizasyon Kütüphanesi (TSP, TSPTW)

  1 araç N noktada görev yapacak ise bu noktaların konumlarına göre en uygun rotanın oluşturulmasını sağlayan servisimizdir. Bu servisimiz dağıtım araçlarının dağıtım bölgeleri belli ise kullanılabilir.

 • BMS

  Geocode

  Uzun ve düzensiz metin halindeki mevcut müşteri adreslerinizi, adres hiyerarşisine uygun düzenleyip, eksik ve yazım yanlışlarını düzelterek koordinatlandıran servistir.

TEAMER'ın Kullanıcısına Kattığı Değer

TEAMER ürünü kullanıcılarına iş planlaması, personel takibi, ekip verimliliğinde artış, operasyon maliyetinde tasarruf, taşıt maliyetlerinde azalma, zaman yönetimi, proje yönetimi, ekip yönetimi, iş emri yönetimi, hedef yönetimi, bölge yönetimi, aktivite analizleri, veri depolama, işlere ilişkin geçmişe yönelik veya anlık çeşitli raporlamalar ve benzeri birçok konuda yardımcı olarak sahadaki ekipleri tarafından yapılan işlere çeşitli analizler ile birlikte değer katmaktadır.

Teamer3

TEAMER Tanıtım Sunumu

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Edebilirsiniz