KCETAŞ

Elektrik enerjisi, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğu gibi, endüstriyelleşme ve üretimin de anahtarıdır.

Kayseri ülkemizin büyük ve köklü şehirlerinden birisidir. Aynı zamanda Sınırları içerisinde Türkiyenin birçok öncü sanayi kuruluşu ve fabrikalarının bulunduran büyük bir endüstri şehirdir.

Kayseri Elektrik (Türkiye’de bilinen adı ile KCETAŞ) Türkiye’nin ilk özel elektrik dağıtım şirketidir. Müşterilerine iyi hizmeti sunmak için tüm altyapı envanterini izlemek ve yönetmek üzere son teknolojileri takip etmektedir.

KCETAŞ Projesi’nde, sürdürülebilir CBS sistemi büyük altyapıların yönetimi ve iyi bir müşteri hizmetlerine ihtiyaç duyar. İşin yapılması ve verilerin güncel tutulmasını birbirinden bağımsız ayrı süreçler ve sürekli tekrarlanan yüksek maliyetli saha operasyonları yerine iş akış mantığına uygun, kurumun öncelikli hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, problemlere daha hızlı ve etkili çözüm üretecek, kolayca gözlemlenebilen ve güncellenebilen bir sistem hedeflenmiştir.

Harita üzerinde gösterilen gerekli ayrıntıların olmadığı güncel bir veritabanı, saha operasyonlarını ve planlamayı etkilemektedir. Aynı zamanda KCETAŞ, enerji pazarındaki yetkili otoritelere sunulması gereken detaylı raporları sunmak üzere hazır olması gerekmektedir.

  • Müşterilere hızlı ve daha iyi hizmet verilmesi
  • Önemli ihtiyaçlar ve geliştirmeler için kaynakların etkili kullanımı
  • Elektrik şebekesi ve abonelerin akıllıca yönetilmesi
  • Bakım, yeni yapılanma, yenileme ve kaçak kontrolü etkin bir şekilde yönetilmesi
  • Altyapı ile birlikte envanter yönetilmesi
  • Kullanıcılar için etkin veri paylaşımı

Daha detaylı bilgi için lütfen KCETAŞ broşürümüzü inceleyiniz.

Soru ve önerilerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?