CBS Danışmanlığı

Başarsoft Coğrafi Bilgi Sistemleri Danışmanlığı

CBS danışmanlığı, coğrafi bilgi sistemleri alanında uzmanlaşmış kişilerin veya firmaların edindiği bilgi birikimini ve tecrübeyi belirli bir zaman içinde karşısındaki kişiye veya firmaya aktarmasıdır.

Danışmanlık hizmetlerine olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Birçok işletmenin küresel ekonomide başarı elde edilebilmesi için alanında karşılaştığı sorunları çözüme kavuşturması ve ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir. Bu noktada, daha alanında tecrübeli kişi veya kurumlardan danışmanlık hizmeti alınmalıdır. Özellikle rekabetin şekilde arttığı bir ekonomide şirketler, yerinde saymadan büyümeye devam etmek için danışmanlık hizmetlerini tercih etmektedir. Danışmanlık hizmetlerinin kapsadığı sektörlere her geçen gün yeni alanlar eklenmektedir ve hizmet alanı sayısı artmaktadır. Danışmanlık hizmetinin verildiği sektörlerden biri de coğrafi bilgi sistemleridir.

Başarsoft CBS Danışmanlık Hizmeti

1997 yılından günümüze Başarsoft olarak Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) alanında çalışmaktayız. Bu alanda ürünler ve çözümler üretmekte, projeler geliştirmekteyiz. Sektörde 25 yıldan daha fazla sektörde edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimi ile CBS alanında çalışan birçok kuruma konularında profesyonel ekibimizle CBS danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Danışmanlık hizmeti almak isteyen firmaların ihtiyaçlarını, hedeflerini ve sorunlarını dikkate alarak CBS iş süreçlerinde danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

CBS Nedir?

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS), yeryüzüne ait bilgileri belirli bir amaca yönelik olarak toplama, bilgisayar ortamında depolama, güncelleştirme, kontrol etme, analiz etme ve görüntüleme gibi işlemlere olanak sağlayan bir karar destek sistemidir. Daha detaylı bilgi için CBS Nedir? içeriğimize göz atabilirsiniz.

CBS Danışmanlığı Hakkında Detaylı Bilgi

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.

CBS Danışmanlık Hizmetlerimiz

veri-yonetimi-cbs-danismanligi-ic

Veri Yönetimi

mekansal-analiz-cbs-danismanligi-ic

Mekansal Analiz

akilli-sehirler-cbs-danismanligi-ic

Akıllı Şehirler

uzaktan-algilama-cbs-danismanligi-ic

Uzaktan Algılama

veri-toplama-cbs-danismanligi-ic

Veri Toplama

CBS Danışmanlığı Hakkında S.S.S.

Başarsoft olarak CBS danışmanlığı hizmeti sağlıyor musunuz?

Evet, Başarsoft olarak CBS danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz.

Sahadan veri toplama hakkında danışmanlık sağlıyor musunuz?

Evet, sahadan veri toplama alanında danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Başarı Hikayelerimizi İncelediniz mi?

Ürünlerimiz/Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi