Uydu Görüntüsü

Yüksek Çözünürlüklü Arşiv veya Güncel Görüntüler

Uydu Görüntüsü, uydular tarafından çekilen yeryüzüne ait görüntülerdir.

Başarsoft’un Uydu Görüntüsü Hizmeti;

Başarsoft uluslararası birçok operatör ile yapmış olduğu anlaşmalar sonucunda yüksek çözünürlüklü arşiv ya da güncel tarihli uydu görüntüsü hizmeti sağlamaktadır.

Arşiv görüntülerini en az 1 km2 olarak sipariş edebilirsiniz. Yeni çekim taleplerinizi de en az 25 km2 olarak sipariş edebilirsiniz. Talep edeceğiniz görüntüler fiyat farkı ödemeden True Colour, False Colour Urban, False Colour Infrared, All Optical Bands, EVI, MSAVI2, NDVI, NDWI2, Near-infrared, Panchromatic olarak teslim edilecektir.

Anlaşmalı olduğumuz uydular Pleiades, SkySat, KompSat-3A, KompSat-3, KompSat-2, Spot6/7, PlanetScope ve TripleSat uydularına ait görüntülerdir.

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile; görüntü temini, görüntü işleme, kıymetlendirme, eğitim, proje süreçleri, danışmanlık ve teknik destek gibi konularda hizmet vermekteyiz.

Uydu Görüntüsü Ne İşe Yarar?

Uydu görüntüsü, uzaktan algılama çalışmalarında kullanılan yeryüzüne ait verilerin çıkarılması, sınıflandırılması, analiz edilmesi ve yorumlanmasında kullanılır. Katma değeri yüksek mekansal bilgilerin üretilmesinde hızlı ve düşük maliyetli bir çözüm sağlar.

Uydu görüntüleri tarım, orman, çevre, şehircilik, maden, enerji, ulaşım, afet, su yönetimi, savunma, istihbarat gibi birçok alanda kullanılabilir. Bu alanlarda hızlı ve ekonomik katma değerli bilgi çıkarımı sayesinde karar destek ve yönetim süreçlerinde büyük faydalar sağlar.

Uydu Görüntüsü Hakkında Detaylı Bilgi

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.

Yazılım Geliştirme
Hizmetimiz Hakkında Öne Çıkan Özelliklerimiz

yuksek-hassasiyet

Yüksek
Hassasiyet

genis-kapsam-alani

Geniş
Kapsam Alanı

hizli-entegre

Dijitaldir ve
Hızlı Entegre Edilir

Uydu Görüntüsü Hakkında S.S.S.

Yüksek çözünürlüklü uydu görüntüsü hizmeti sunuyor musunuz?

Evet. Yüksek çözünürlüklü uydu görüntüsü hizmeti sunuyoruz. Pleidas 50 cm, Pleidas Neo 30 cm, SkySat 50 cm, KompSat-3A 40 cm, KompSat-3 50 cm, KompSat-2 1m, PlanetSope 3m ve Spot6/7 ile 1.5 cm çözünürlüktedir.

Uydu görüntülerinde minimum sipariş alanı ne kadardır?

Arşiv uydu görüntülerinizi en az 1 km2’dir. Yeni çekim uydu görüntülerinizi en az 25 km2 satın alabilirsiniz.

Başarı Hikayelerimizi İncelediniz mi?

Ürünlerimiz/Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi