Başar Map Server

Akıllı Harita Sunucu Servisi

Başarsoft saha ekipleri ile 365 gün boyunca sokak sokak gezerek tüm Türkiye’ye ait harita verisini üretmektedir. Bu veri içerisinde il-ilçe-mahalle idari sınırları, navigasyon nitelikli yol ağı (şerit sayısı/yön/hız/tip vb.), kapı numaraları ve önemli noktalar (POI) bulunmaktadır.

Üretilen bu veriler Başarsoft Akıllı Harita Sunucusu olan Başar Map Server(BMS) içerisinde aylık güncelleme periyodunda, katma değerli servisler olarak sağlanmaktadır. Başar Map Server ile veri erişimi sağlanabilmekte, farklı adres çözümleme ve rotalama servisleri gibi servislere de erişilebilmektedir.

Başarsoft Haritalar’a göz atmak için buraya tıklayın.

Başar Map Server

Başar Map Server Hakkında Detaylı Bilgi

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.

Slide 1

Adres Index Servisi

İl, ilçe, mahalle, cadde/sokak ve kapı numarası detayında listeleme menülerden resmi adres bilgilerinin seçilebilmesini sağlar.

Slide 1

Autocomplete Servisi

Adresin yazılmaya başlandığı andan itibaren, adresler önerilir. Resmi adres bilgilerinin yanı sıra Başarsoft veri tabanı sayesinde, POI’ler içerisinden de adres araması ve seçimi yapılabilir. Adresler bina seviyesi detayında koordinatlı olarak sağlanır. Autocomplete servisi, Adres Index ile birlikte arama daraltmalı olarak da kullanılabilmektedir.

Slide 1

Reverse Geocode Servisi

Uygulamalardan, cihazlardan alınan veya harita üzerinden kullanıcılara seçtirilen konum bilgisinin, adrese dönüştürülmesini sağlar.

Slide 1

Geocode Servisi

Freetext olarak tamamı yazılan bir adresin pars edilip Başarsoft veri tabanı ile eşleştirilmesi, eşleşme oranına göre skorlanması ve koordinatlandırılmasını sağlar. Başar Map Server üzerinden servis olarak sorgulama yapılabileceği gibi veri tabanında bulunan tüm adresler için toplu sorgulama da gerçekleştirilebilir. (Freetext olarak ve koordinatsız kayıt alan firmalar, koordinatlı adres yapısına geçmek istediğinde, tek seferlik toplu sogulama ile mevcut adreslerin iyileştirilip koordinatlandırılması için Geocode çalışması gerçekleştirmektedirler.)

Başar Map Server'ın Kullanıcısına Kattığı Değer

%100
Yerli ve Milli

Türkiye’deki
Sunuculardan Hizmet

Hızlı ve
Dinamik Yapı

Aylık Periyotta Güncellenen
Nitelikli ve Koordinatlı Veri

Hızlı Entegre Edilebilir
Json Tabanlı Servisler

Cloud ve Onpremise
Kullanım Seçeneği

Başar Map Server Modülleri

Adres Servisleri

Son kullanıcıdan adresin alınabildiği her platformda kullanılabilen; hızlı, düzenli ve bina seviyesinde koordinatlı adres bilgisi sağlayan servislerdir.

Rota Servisleri

A noktasından B noktasına giderken aralara duraklar eklenerek en mantıklı rotalama yapılabilmektedir.

Isochrone/Catchment

Başarsoft’un nitelikli yol ağı verisi ile Başar Map Server üzerinden süre veya yol gerçek uzunluğu kullanılarak mesafe bazında, kapsam alanlarının hesaplanmasını sağlayan servistir.

POI Servisi

Bulk veri yerine aylık güncellenen veriler ile spesifik koordinatlar kullanılarak belirli bir alanda bulunan POI’lerin sorgulanmasını sağlayan servistir.

Başar Map Server Hakkında S.S.S.

Başar Map Server sadece web servis olarak mı çalışmakta?

Hayır. İstenirse kurum ya da firmanın sunucularına On-premise kurulum yapılabilmektedir.

Başar Map Server harita kapsamı nedir?

BMSBaşar Map Server, yalnızca Türkiye ve KKTC verilerini içermektedir.

Başar Map Server lisanslama modeli nasıldır?

Yıllık kullanım adetlerine bağlı olarak ve sınırsız sorgu seçenekleri ile lisanslanabilir.

Referanslarımız

Başarı Hikayelerimizi İncelediniz mi?

Ürünlerimiz/Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi