Harita Altlığı

Coğrafi Verilerinizi Görselleştirin

Harita Altlığı (Altlık Harita), coğrafi verilerinizin görselleştirmesinde kullanılan ve ihtiyaca göre arka planda açılan harita servisleridir.

Başarsoft Harita Altlığı Hizmeti;  

Google Maps, Google uydu görüntüleri, Bing ve Başarsoft Map Server(BMS) harita altlığı olarak servis edilmektedir. Aynı zamanda Başarsoft’un sağlamış olduğu ortofoto hizmeti ve yüksek çözünürlüklü uydu görüntülerini de kullanabilirsiniz.

Harita Altlığı Hakkında Detaylı Bilgi

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.

Altlık Haritalar Ne işe Yarar?

Altlık haritalar ya da diğer bir adıyla temel haritalar, herhangi bir konum tabanlı uygulamanın ve çoğu haritalama ürününün en temel gereksinimidir. Bu haritalar, kullanıcılarınıza coğrafi çalışmalarda referans bilgileri vererek önemli yerleri, POI noktalarını ve birçok ihtiyaç duyulan noktaların bulunmasını mümkün kılar.

Altlık haritalar harita kullanıcılarına genel bir çerçeve ve bakış açısı sağlar. Altlık haritaların üzerine farklı veri katmanları eklenebilir. Bu haritalar, kullanıcılara çalışma alanlarına yönelik jeo-uzamsal bilgiler sağlayabilmektedir.

Uydu görüntüleri, ortofotolar, topografik haritalar ve sayısal yükseklik modelleri, altlık haritalar olarak kullanılmaktadır. Ortofoto altlık haritalar uydu görüntüleri, hava ve drone (insansız hava aracı) fotoğrafları ile oluşturulabilirler. Altlık harita olarak seçilen uydu görüntüleri ile yeryüzüne ait güncel verileri temin edebilirsiniz.

Altlık Haritalar; mühendislik, hidrojeoloji, jeoloji, kamu hizmetleri, demografik analizler ve projelerde kullanılabilirler.

Harita Altlığı
Hizmetimiz Hakkında Öne Çıkan Özelliklerimiz

genis-bakis-acisi

Geniş
Bakış Açısı

harita-hizli-analiz

Harita Üzerinde
Kolay ve Hızlı Analizler

veri-gorselestirme

Zengin
Veri Görselleştirme

Harita Altlığı Hakkında S.S.S.

Harita altlıkları için hangi servisleri kullanabilirim?

Harita altlıkları için Google Maps, Google uydu görüntüleri, Bing ve Başarsoft Map Server(BMS) servisleri kullanabilirsiniz.

Başarı Hikayelerimizi İncelediniz mi?

Ürünlerimiz/Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi