MapInfo Pro

Dünya’nın En Esnek, Geliştirilebilir CBS Yazılımı

MapInfo Pro, ülke genelinde üniversitelerde, belediyelerde, kurum ve özel kuruluşlarda yaygın olarak kullanılan kullanıcı dostu bir CBS programıdır. Geliştirilmiş arayüzü ile daha hızlı ve kolayca mükemmel haritalar oluşturmayı sağlar. Çoklu dil desteği ve geliştirilmiş data desteği ile kullanıcıların kullanımını kolaylaştırmaktadır.

MapInfo Pro, iş analistlerinin, planlamacılarının, CBS uzmanlarının ve hatta CBS kullanıcısı olmayanların analizler ile harita ve grafikler oluşturmasını ve pazarları hakkında yeni bilgiler edinmesine olanak sağlayan çalışmalar ile doğru stratejik kararlar alabilmesini sağlar.

MapInfo Pro Türkiye

MapInfo hakkında her hafta yayınlanan güncel içeriklerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

MapInfo Pro

MapInfo Pro Hakkında Detaylı Bilgi

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.

MapInfo Pro Veri Yükleme

Verilerinizi Yükleyin

MapInfo Pro Harita Oluşturma

Haritalarınızı Oluşturun

MapInfo Pro Analiz Yapma

Analizler Yapın

MapInfo Pro Advanced modülü ile büyük boyutlu raster verilerini tanımlayabilir, ölçebilir ve görselleştirebilirsiniz. MapInfo Pro Advanced, MRR (Multi Resolution Raster) son derece büyük dosya boyutlarını işlemeye yönelik patentli raster sıkıştırma teknolojisinin yanı sıra birçok raster analizi ve matematiksel modelleme araçları sunar. Kullanıcılar vektör ve raster alanları arasında aynı yazılım içerisinde veri entegrasyonları, veri modelleme ve görselleştirme işlemlerini kolaylıkla yapabilir.

MapInfo Pro Viewer kullanıcıların herhangi bir MapInfo Pro proje dosyasını açarak görüntülenmesini sağlar. Salt okunur modda ek tablolar açarak kaydırma, yakınlaştırma veya katmanları yeniden sıralama gibi temel harita işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Python ile özelleştirilmiş uygulamalar oluşturup çalıştırarak ekibinizin üretkenliğini artırabilirsiniz.

MapBasic komut dosyalarını kullanarak özel sorgular oluşturabilir, kaydedebilirsiniz.

MapInfo Pro kurulumu ve lisanslama işlemleri için buraya tıklayınız.

Neden MapInfo Pro?

Kullanımı En Kolay CBS Yazılımı

Dünyanın en kullanıcı dostu ve kolay arayüzüne sahip CBS programı olan MapInfo Pro; Word, Excel gibi öğrenilmesi ve çalışılması çok kolay bir programdır. Karmaşık yapılara girmeden, tüm fonksiyonların kolayca bulunabildiği arayüzü ile özellikle CBS ’ye yeni başlayanların kolayca entegre olmalarını sağlar.

Yaygın Kullanım Alanı!

MapInfo Pro; Türkiye’de ve Dünya’da birçok kurum, kuruluş, özel sektör ve üniversitede yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle altyapı firmalarında MapInfo Pro ile kurulmuş yıllardır sorunsuz çalışan sistemler vardır. Bu sayede programı bilmek bir avantaj haline gelmektedir.

Esnek, Hızlı, Güçlü!

İleri seviye kullanıcılar için; üzerine geliştirilmiş tüm fonksiyonlara ek olarak, kullanıcılar da kendi araçlarını geliştirerek istedikleri özellikleri MapInfo Pro’ya ekleyebilirler. İster tek bir mahalle, ister tüm Türkiye’nin verisini çok hızlı şekilde görmek, analiz etmek ve farklı projeksiyonlarda düzenlemek mümkündür.

MapInfo Pro, kurumların çalıştığı diğer veritabanı sistemleri ile esnek bir şekilde entegre edilip mevcut iş akışını hızlandırıp görsel hale getirir.  Böylece harita üzerinde hem binalar görülebilir, hem o binadaki abonelere erişilebilir, hem de o bölgedeki arızalara erişilebilir. Böylece kurumlar daha etkin ve hızlı çalışabilirler.

Türkçe Arayüz!

MapInfo Pro yazılımı hazırlanmış Türkçe yama ile Türkçeleştirilebilir. Türkçe yama, uzman bir kadro tarafından Türkiye’de hazırlandığı için anlamlı çevirilerle öğrenmeyi kolaylaştırır.

Güçlü ve Hızlı Teknik Destek!

35 ülkede MapInfo Pro’nun tek yetkili satıcısı ve dağıtıcısı olan Başarsoft; uzman teknik destek kadrosu ile gerek yerinde, gerek e-mail yolu ile gerekse telefon ile en kısa sürede sorunlara çözüm üretmektedir.

Uygun Fiyat ve Genişletilebilirlik!

MapInfo Pro modülü birçok temel işlevin yapılabildiği uygun fiyatlı bir programdır. Ayrıca yer bilimleri, 3D ve web modülleri ile çok daha spesifik konularda işlemler yapılabilir. Bu modüller sayesinde yerüstü ve yeraltı modellemesi yapılarak analizler yapılabilir, 3 boyutlu ortama taşınabilir ve web üzerinde işlemler yapılabilir.
Ayrıca MapInfo Pro çok kolay bir şekilde kurumlardaki diğer sistemlerle entegre edilebilir, kuruma özel arayüzlere dönüştürülerek doğru, kontrollü, yaygın ve etkin kullanım sağlanabilir.
Kurumlardaki mevcut veritabanları üzerinde ek bir araç/lisans/program  olmadan çoklu kullanıma uygun bir şekilde yapılandırılabilir.

Ulusal ve Yerel Format Desteği!

Uluslararası olan birçok formatı (*.shp, *.ecw, *.dxf, *.dwg,*.kml, *.kmz, *.dem, *.dgn, *.gml, *.las, *.gpx, *.sid  vs.) sorunsuz ve kısa sürede açabilmektedir.(*)

MapInfo Pro’ya eklenen MapInfo Pro Advanced modülü ek özellikler sağlamaktadır. Detaylı bilgi için MapInfo Pro Advanced sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen MapInfo Pro broşürümüzü inceleyiniz.

Soru ve önerilerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?

Başarı Hikayelerimizi İncelediniz mi?

Ürünlerimiz/Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi