MapInfo Pro

MapInfo Pro;  ülke genelinde üniversitelerde, belediyelerde, kurum ve özel kuruluşlarda yaygın olarak kullanılan kullanıcı dostu bir CBS programıdır.

Geliştirilmiş arayüzü ile daha hızlı ve kolayca mükemmel haritalar oluşturmayı sağlar. Çoklu dil desteği ve geliştirilmiş data desteği kullanıcıların kullanımını kolaylaştırmaktadır.

Kent haritası, imar haritaları oluşturma, ada/ parsel sorgulama ve analiz etme, çevre düzeni haritaları oluşturma, topolojik kontrol ve daha birçok harita üretimi için kullanılabilen bir programdır.

Harita oluşturmak için yapılmış en iyi araçlar

Yeni dokunmatik ekranlar için multi-touch özellikleri desteği, 2 parmak ile zoom ve pan yapabilme.

Unicode desteği, 2 GB önbellekten daha büyük önbellekli database desteği

Dünya’nın En Esnek, Geliştirilebilir Coğrafi Bilgi Sistemi Yazılımı

Dokunmatik Ekran Yeteneği

Arttırılmış Kullanılabilirlik

Geliştirilmiş Entegrasyon

Neden MapInfo Pro?

Kullanması Kolay, Öğrenmesi Kolay!

Dünyanın en kullanıcı dostu ve kolay arayüzüne sahip CBS programı olan MapInfo Pro; Word, Excel gibi öğrenilmesi ve çalışılması çok kolay bir programdır. Karmaşık yapılara girmeden, tüm fonksiyonların kolayca bulunabildiği arayüzü ile özellikle CBS ’ye yeni başlayanların kolayca entegre olmalarını sağlar.

Yaygın Kullanım Alanı!

MapInfo Pro; Türkiye’de ve Dünya’da birçok kurum, kuruluş, özel sektör ve üniversitede yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle altyapı firmalarında MapInfo Pro ile kurulmuş yıllardır sorunsuz çalışan sistemler vardır. Bu sayede programı bilmek bir avantaj haline gelmektedir.

Esnek, Hızlı, Güçlü!

İleri seviye kullanıcılar için; üzerine geliştirilmiş tüm fonksiyonlara ek olarak, kullanıcılarda kendi araçlarını geliştirerek istedikleri özellikleri MapInfo Pro’ya ekleyebilirler. İster tek bir mahallenin verisini ister tüm Türkiye’nin verisini çok hızlı şekilde görmek, analiz etmek ve farklı projeksiyonlarda düzenlemek mümkündür.

MapInfo Pro, kurumların çalıştığı diğer veritabanı sistemleri ile esnek bir şekilde entegre edilip mevcut iş akışını hızlandırıp görsel hale getirir.  Böylece harita üzerinde hem binalar görülebilir, hem o binadaki abonelere erişilebilir, hem de o bölgedeki arızalara erişilebilir. Böylece kurumlar daha etkin ve hızlı çalışabilirler.

Türkçe Arayüz!

MapInfo Pro yazılımı hazırlanmış Türkçe yama ile Türkçeleştirilebilir. Türkçe yama, uzman bir kadro tarafından Türkiye’de hazırlandığı için anlamlı çevirilerle öğrenmeyi kolaylaştırır.

Güçlü ve Hızlı Teknik Destek!

35 ülkede MapInfo Pro’nun tek yetkili satıcısı ve dağıtıcısı olan Başarsoft; uzman teknik destek kadrosu ile gerek yerinde, gerek e-mail yolu ile gerekse telefon ile en kısa sürede sorunlara çözüm üretmektedir.

Uygun Fiyat ve Genişletilebilirlik!

MapInfo Pro modülü birçok temel işlevin yapılabildiği uygun fiyatlı bir programdır. Ayrıca yerbilimleri, 3D ve web modülleri ile çok daha spesifik konularda işlemler yapılabilir. Bu modüller sayesinde yerüstü ve yeraltı modellemesi yapılarak analizler yapılabilir, 3 boyutlu ortama taşınabilir ve web üzerinde işlemler yapılabilir.

Ayrıca MapInfo Pro çok kolay bir şekilde kurumlardaki diğer sistemlerle entegre edilebilir, kuruma özel arayüzlere dönüştürülerek doğru, kontrollü, yaygın ve etkin kullanım sağlanabilir.

Kurumlardaki mevcut veritabanları üzerinde ek bir araç/lisans/program  olmadan çoklu kullanıma uygun bir şekilde yapılandırılabilir.

Ulusal ve Yerel Format Desteği!

Uluslararası olan birçok formatı (*.shp, *.ecw, *.dxf, *.dwg,*.kml, *.kmz, *.dem, *.dgn, *.gml, *.las, *.gpx, *.sid  vs.) sorunsuz ve kısa sürede açabilmektedir.(*)

MapInfo Pro’ya eklenen MapInfo Pro Advanced modülü ek özellikler sağlamaktadır. Detaylı bilgi için MapInfo Pro Advanced sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen MapInfo Pro broşürümüzü inceleyiniz.

Soru ve önerilerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?