Veri Toplama Uygulaması

Sahadan Veri Toplamanın Akıllı ve Hızlı Hali

Verinin sahadan doğru ve sistematik bir şekilde toplanabilmesi, elde edilen verinin ve sahada harcanan eforun verimliliğini sağlayabilmek adına son derece önemlidir.

Başarsoft’un Coğrafi Bilgi Sistemleri‘ndeki deneyim ve uzmanlığı ile geliştirilen Veri Toplama Uygulaması, saha faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi esnasında saha ekibinin görev optimizasyonu, işin takibi, ziyaret noktalarının görselleştirilmesi, toplanan verinin anlık olarak sistemlere aktarılması, görevlerin optimize edilmesi ve gelişmiş raporlama fonksiyonları aracılığıyla özelleştirilmiş başlıklarda rapor alma gibi pek çok kritik noktada çözüm sağlamaktadır.

Uygulama, web ve mobil uygulama olarak iki farklı yapıda kullanıcılara sunulmaktadır.

Veri Toplama Uygulaması Hakkında Detaylı Bilgi

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.

Veri Toplama Uygulaması aracılığıyla;

  • • Saha ekibinize görev ataması gerçekleştirilebilmektedir ve iş emirleri oluşturabilmektedir.
  • • Akıllı veri toplama metodolojisi ile verinin hangi zamanda kaydedildiğini tespit ederek karşılaştırmalı veri analizi gerçekleştirilebilmektedir.
  • • İnternet bağlantısının olmadığı durumlarda hiçbir kesinti ve kayıp yaşamadan veri toplama sürecine devam edilebilmektedir.
  • • Geliştirilmiş raporlama fonksiyonu sayesinde istediğiniz nitelikte raporlamayı anlık ve dinamik olarak gerçekleştirilebilmektedir.
Slide 1

Saha Ekiplerinizi Anlık Takip Edin

Slide 1

Sahadan Toplanan Veriyi Anında Sistemlerinize Aktarın ve Görüntüleyin

Slide 1

Akıllı ID Yapısı ile Verinin Ne Zaman Kaydedildiğini Tespit Edin ve Karşılaştırın

Slide 1

İnternet Bağlantınız Olmasa Bile Çevrimdışı Veri Toplayın

Slide 1

Dinamik Anket Özelliği ile Karmaşık Anketleri Sahada Kolayca Gerçekleştirin

Veri Toplama Uygulaması’nın Kullanıcısına Kattığı Değer

Zaman
Tasarrufu

Dinamik Sorgu Yapısı
ve Gelişmiş Raporlama

Çevrimiçi ve Çevrimdışı
Veri Toplama

Anlık Takip
ve Veri Aktarımı

Ziyaret Noktalarına
Koordinatlı ve Hızlı Erişim

Hızlı ve Verimli
Saha Operasyonu Gerçekleştirme

Veri Toplama Uygulaması Hakkında S.S.S.

Ürünün geleneksel veri toplama yöntemlerine göre avantajı nedir?

Tüm süreçlerinizi dijital ortama taşıdığınızdan, geleneksel yöntemlerle gerçekleştirilen veri toplama operasyonlarına kıyasla süreci çok daha hızlı sonuçlandırırsınız. Ayrıca akıllı ID yapısı sayesinde veri kayıt dönemini takip ederek farklı zamanlarda gerçekleştirdiğiniz işlemleri karşılaştırma imkanına sahip olabilirsiniz.

Doğru noktalara hızlı erişim ne anlama gelmektedir?

Halihazırda elinizde bulunan ziyaret adresleri, adres standartlarına uygun bir yapıda düzenlenerek koordinatlı bir şekilde uygulamaya entegre edilir. Ayrıca Başarsoft veri tabanında bulunan yüzlerce kategoriden önemli noktayı ihtiyaç halinde uygulama üzerinden görselleştirebilir ve ekibinize bu noktalar için görev ataması gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, adresin bulunduğu cadde/sokak adı değişmiş olsa bile koordinatlı veriye sahip olduğunuz için saha ekibiniz zaman kaybetmeden doğru noktaya ziyaretini gerçekleştirmiş olur.

Çevrimdışı veri toplama nasıl yapılmaktadır?

Mobil cihaz üzerinden sinyal alınamaması durumunda uygulama kullanıcısı tıpkı internete bağlıymış gibi veri toplamaya devam eder. Mobil cihaz internet bağlantısına erişim sağladığında o ana kadar toplanan veri uygulama tarafından sunucuya gönderilerek otomatik olarak senkronize edilir.

Referanslarımız

GfK Başarı Hikayesine Göz Atın

Ürünlerimiz/Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi