Piri Reis Etkinliğine Sponsor Olduk

2013 Dünya Piri Reis Yılı kapsamında, Piri Reis Harita Derneği tarafından 31 Mart 2013 Pazar günü kahvaltılı etkinlik programı gerçekleştirildi. Başarsoft’un sponsor olarak yer aldığı etkinlik kapsamında, Sırasıyla, Piri Reis Harita Derneği Başkanı Selami Balcı, Başarsoft CEO’su Alim Küçükpehlivan ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Sn.Okan Erhan OFLAZ tarafından birer konuşma yapılmıştır.

Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünün “Coğrafi Bigi Sistemlerinin Yapılanması ve Hedeflerinin Vizyonu” konulu seminerde, Genel Müdür Sayın Erhan Oflaz, yeni geliştirilen Geoportal uygulamasından, ulusal coğrafi bilgi sistemine standartların belirlenmesi ile ilgili çalışmalardan bahsetmiş ve sektörün geleceği ile ilgili olarak, kamu-üniversite-özel sektör iş birliğine konu alan önemli açıklamalarda bulunmuştur.

Etkinliğin sponsoru olarak yer alan Başarsoft CEO’su Alim Küçükpehlivan, Başarsoft’un sektörde gelmiş olduğu seviyeyi, gerçekleştirdikleri başarılı projeleri anlatmış ve “Başar Trafik” ve “Saha İş Gücü Yönetimi” gibi yeni geliştirdikleri mobil uygulamaların tanıtımını yapmıştır.

Başarsoft olarak, etkinliği düzenleyen Piri Resi Harita Derneği Başkanı Selami Balcı ve ekibine, organizasyon çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

piri-reis1 piri-reis2 piri-reis3 piri-reis4 piri-reis5

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?