Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2011 Programı sonuçları açıklandı.

BAŞARSOFT TÜRKİYE’NİN EN HIZLI BÜYÜYEN İLK 50 ŞİRKETİ İÇERİSİNDE

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa’ya ve dünyaya açılma fırsatları sunan Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall ‘da yapıldı.

Deloitte Teknoloji Fast50 hakkında;

Deloitte ’un 1995 yılından beri dünyanın 37 ayrı bölgesinde 3 ayrı program halinde oluşturduğu Teknoloji Fast50 listeleri şirketlerin son 5 yıldaki net satış gelirlerindeki büyümeye göre belirleniyor. Ayrıca aday olmak için, teknoloji şirketlerinin ilk yıl en az 50.000 Euro, beşinci yıl ise en az 800.000 Euro net satış gelirine ulaşması ve merkezlerinin Türkiye’de yerleşik olması gerekiyor. Denetim, vergi, yönetim danışmanlığı ve kurumsal finansman hizmetlerinde dünyanın en büyük kuruluşu olan Deloitte, 140’tan fazla ülkede, yaklaşık 170 bin personeli ile faaliyet gösteriyor.

Türkiye’de çalışmalarına 1986 yılında başlayan Deloitte faaliyetlerini İstanbul, Ankara ve İzmir’de 1.000’e yakın çalışanıyla sürdürüyor. Deloitte Türkiye’de denetim, vergi, yönetim danışmanlığı, kurumsal finansman ve kurumsal risk alanlarında hizmet vermektedir.

BAŞARSOFT ’un da aralarında bulunduğu 50 şirket ve yöneticileri Deloitte Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan EMEA Fast500 listesine de aday oldular.

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?