Başarsoft’tan Bilişim Muhabirlerine İftar Yemeği

Türkiye Bilişim Muhabirleri Derneği üyeleri Başarsoft tarafından düzenlen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Her yıl Ramazan ayında geleneksel hale gelen iftar yemeği İstanbul’un tanınmış mekanlarından Güler Ocakbaşı’nda yapıldı. Yemeğe Başarsoft CEO’su Alim Küçükpehlivan, Bilişim Muhabirleri Derneği Başkanı Musa Savaş dernek üyeleri ve aileleri katıldı.

İftar sonrası bir konuşma yapan Başarsoft CEO’su Alim Küçükpehlivan, dernek üye ve ailelerine yemeğe katılımlarından dolay teşekkür etti. Başarsoft’un Türkiye’nin akıllı harita çözüm merkezi olduğunu ifade eden Küçükpehlivan, “Ülkemizde yüzlerce şirkete hizmet vermekteyiz. Şu an Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine de akıllı harita hizmetleri konusunda yatırımlarımız mevcut. Bilişim sektöründe hızla büyüyen şirketlerden biriyiz”diye konuştu.

Bilişim Muhabirleri Derneği Başkanı Musa Savaş da, yemeğe katılımın yüksek olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Savaş, bu tür etkinliklerin sektör çalışanları arasındaki birlik ve beraberliği güçlendirdiğini belirterek, “Bu tür etkinlikleri daha fazla yapmamız lazım. Derneği Türkiye geneline yaymak için çalışmalarımız sürecek” dedi.

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?