Başarsoft ve Anadolu Üniversitesi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Başarsoft ile Anadolu Üniversitesi arasında AÖF Coğrafi Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Programı uzaktan eğitim ve örgün öğretim öğrencilerinin coğrafi bilgi sistemleri yazılımları hakkında uygulama yapmaları konusunda iş birliği protokolü imzalandı.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, yapılan iş birliğinin öğrencilerin teknoloji temelli yetişmesi anlamında önemli bir girişim olduğuna değindi. Anadolu Üniversitesinin, her zaman sektörle iş birliğini destekleyen, teori ve pratik birlikteliğine önem veren bir üniversite olduğunu ifade eden Erdal, “Başta Genel Müdür Küçükpehlivan olmak üzere, değerli Başarsoft ailesine teşekkür ederim, protokol her iki taraf için de hayırlı olsun.” dedi. Rektör Erdal ek olarak, eğitim kalitesini artıracak iş birliklerine her zaman açık olduklarının da ifade etti.

Genel Müdürümüz Tuncay Küçükpehlivan, Anadolu Üniversitesi ile yapılacak iş birliğinin sektöre çok olumlu katkıları olacağını belirtti. Eğitimdeki öğrenci odaklı yaklaşımından dolayı Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’a teşekkür etti. Bu iş birliğinin, öğrencilerin eğitim amaçlı CBS programını kullanarak, yazılımla ilgili önemli bir tecrübe kazandıracağını ifade eden Tuncay Küçükpehlivan, yapılan iş birliğinin sektörün istihdam ihtiyacını karşılamasına olanak sağlayacağının da sözlerine ekledi.

Başarsoft ve Anadolu Üniversitesi 4
Başarsoft ve Anadolu Üniversitesi 2
Başarsoft ve Anadolu Üniversitesi 3
Başarsoft ve Anadolu Üniversitesi 1

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?