Başarsoft Torosgaz ile Sözleşme İmzaladı

Başaşarsoft Torosgaz ile yapılan sözleşme ile hizmet ağını genişletiyor.

Başarsoft olarak teknolojiyi yakından takip ederek, CBS (Coğrafi Bilgi Sistemleri) ve altyapı çözümlerimizi sürekli geliştiriyoruz ve büyümeye devam ediyoruz.

Doğalgaz Dağıtım Altyapı Bilgi Sistemimiz olan DoaBİS ürünümüz, coğrafi tabanlı verileri dijitalleştirerek, abonelerin doğru konum ile doğalgaz takibi yapabileceği abone bilgi sistemimizdir. Bugüne kadar 34 şirket, Türkiye’nin 37 şehrinde DoaBİS’i tercih ederek, şebeke verilerinin doğru konumuna erişerek, doğalgaz altyapısı ile ilgili tüm işlemleri en hızlı ve koordineli şekilde yapabilmekte.

İleri teknolojiyi kullanarak, çevre dostu ve müşteri odaklı doğalgaz hizmetini misyon edinen Torosgaz ile imzalanan sözleşmemiz doğrultusunda, Isparta ve Burdur’a da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Sözleşmemiz sayesinde, Başarsoft DoaBİS kullanım ağını genişleterek, 35 şirket ile Türkiye’nin 39 şehrine hizmet vermeye başlamasından gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Başarsoft CBS çözümlerimizi ve akıllı haritalarımızı geliştirerek Türkiye’de ve dünyadaki hizmet ağımızı geliştirmeye devam edeceğiz.

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?