Başarsoft Kripto Para Ekosisteminde Yolculuğuna Başladı

Başarsoft blok zincir ve kripto para ekosisteminde yolculuğuna başladı!

Başarsoft olarak Türkiye’de ve dünyada akıllı harita teknolojimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Dünyadaki teknoloji trendlerini yakından takip etmeyi misyon olarak kabul eden firmamız, çözümlerimizi haritaların yanı sıra başka dikey sektörlere de entegre etmeyi planlıyor.

Hedeflerimiz doğrultusunda, blok zincir ve kripto para ekosisteminde yerimizi almaya karar verdik.  Ülkemizde hizmet veren Bitcoin ve kripto para alım, satım ve yönetimini yapabileceğiniz kolay ve güvenilir bir platform olan BitTürk ile yaptığımız iş birliği protokolü ile çözüm ve ürünlerimizi global pazara taşımayı hedefliyoruz. Yüzde 10 hisse alarak BitTürk’e yaptığımız bu yatırım ile çözümlerimizi blok zincir teknolojisi sayesinde yurt dışına taşıma gayesindeyiz.

Kripto para borsası BitTürk ile yaptığımız iş birliği protokolünü Başarsoft adına CEO’muz Alim KÜÇÜKPEHLİVAN imzaladı. Blockchain teknolojisine yaptığımız yatırımı değerlendiren CEO’muz ve Yazılım Sanayicileri Derneği Başkan Vekili Alim KÜÇÜKPEHLİVAN, bu satın alma ile Başarsoft’un global alanda çok daha etkili bir oyuncu olacağını dile getirdi. KÜÇÜKPEHLİVAN, “Harita teknolojilerimizi blok zincire, blok zinciri de harita teknolojilerimize entegre etme ihtiyacı var.

Bittürk Başarsoft 2

Biz belki BitTürk’ün 5 yılda 10 yılda alacağı yolu 1 yılda 2 yılda almasını sağlayacağız, onlar da Başarsoft’un bu sektörle tanışmasını ve hibrit ürünler çıkarmasını destekleyecekler. Böylece hem Başarsoft kazanacak hem BitTurk hem de yazılım sektörü kazanacak” ifadelerini sözlerine ekledi.

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?