3. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı’na Katıldık

Türkiye’nin coğrafi bilgi sistemleri, navigasyon ve akıllı harita üretimi alanlarında öncü firmalarından biri haline gelen Başarsoft Bilgi Teknolojileri A.Ş. bu yıl 29-30 Nisan 2015 tarihleri arasında Turkcell ve Vodafone sponsorluğunda 3.sü düzenlenen ve sektörün en önemli organizasyonlarından olan Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı’na katıldı.

Türkiye ve dünyadan 102 firmanın katıldığı etkinliğin açılışı T.C. Bilim ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık ve T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız tarafından yapıldı.

Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen; Amerika, İngiltere, Fransa, İtalya, Hollanda, Kanada, Danimarka, İtalya, İspanya, CIS Ülkeleri, Orta ve Doğu Afrika, Güney Amerika ve Orta doğu ülkelerinden hükümet ve bürokrat düzeyinde heyetlerin de katıldığı fuarda özellikle doğalgaz, elektrik, su ve telefon altyapı projelerine yönelik kendi uygulamalarımız olan EdaBIS (Elektrik Dağıtım Bilgi Sistemi), DoaBIS (Doğalgaz altyapı bilgi sistemi),SudaBIS (Su Dağıtım Bilgi Sistemi) ve TelcoBIS (Telekom Bilgi Sistemi) çözümlerimiz standımızı ziyaret eden firmalara başarıyla sunuldu.

İstanbul 3. Uluslararası Akıllı Şebekeler Kongresi 1
İstanbul 3. Uluslararası Akıllı Şebekeler Kongresi 2
İstanbul 3. Uluslararası Akıllı Şebekeler Kongresi 3
İstanbul 3. Uluslararası Akıllı Şebekeler Kongresi 4

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?