CEO’muz Alim KÜÇÜKPEHLİVAN’dan Adres Sorununa Çözüm

CEO’muz Alim Küçükpehlivan, BT Haber’de yer alan makalesinde kargo ve kurye tesliminde yaşanan sorunların kaynaklarından ve çözüm önerilerinden bahsetti.

Pandemi süreci ile artan kargo ve kurye talebiyle var olan şube, dağıtım ve çalışanların yetersiz kaldığını belirten Küçükpehlivan, adres bileşenlerinin tabelalara yansıtılmadığı için ve sık sık değişen sokak isimlerinin de kargaşaya neden olduğunu aktardı.

2008 yılında AB uyum kaleminin sokak isimlerinde düzenlemeye girmesiyle birlikte aynı sokak isimleri ve site içlerinde yer alan apartmanlara da sokak kapı numaraları verildiğini aktaran Küçükpehlivan, adres sisteminde sürekli değişiklerin yapılması, bir binada birden fazla kapı numarası tabelasının olmasına yol açtığını ve işlerin daha içinden çıkılmaz bir hal aldığını söyledi.

Başarsoft adres yazılımlarının, verilen binlerce adresi çok hızlı analiz edip, eksiklerini düzelttiğini, koordinat ürettiğini ve daha kullanıcı klavyeden harfleri girerken alternatifleri sunarak doğru adresin baştan girilmesini sağladığını aktardı.

Türkiye'de Adres Sorunu

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?