MapXtreme

.Net Yazılım Geliştirme ve Web Sunucusu

MapXtreme, coğrafi bilgi sistemleri ile yazılımın bütünleşmesini, haritaların ve coğrafi verilerin işlenerek kullanıcılara sunulmasını sağlayan bir coğrafi bilgi sistemleri yazılımıdır. Coğrafi bilgi sistemleri tabanlı yazılımlar, MapXtreme ile istenilen şekilde sunulabilmekte; coğrafi ilişkileri olan her türlü veri işlenerek harita üzerinde daha anlaşılabilir bir şekilde gösterilebilmektedir.

MapXtreme, güçlü coğrafi işleme özellikleri ve anlaşılabilir arayüzü ile coğrafi bilgi sistemleri yazılım çözümlerine yönelik bir araçtır. MapXtreme SDK, masaüstü ve web ortamları için gerekli araçları içermekte, uygulama geliştirme aşamasında esnek çözümler ve kolay kurulumlar sağlamaktadır. %100 .Net tabanlı bir kütüphanedir. MapXtreme, veritabanları üzerinden coğrafi datayı canlı olarak okuyup yazabilmekte, bunun için üçüncü parti yazılımlara ihtiyaç duymamaktadır.

MapXtreme ile;mapxtremeimages2

  • ⊕ Sorgulama ve raporlamalar coğrafi olarak yapılıp haritada gösterilebilir.
  • ⊕ Kapsama alanları ve en yakın noktalar coğrafi olarak görüntülenebilir.
  • ⊕ Şebekeler üzerindeki arızaların etkileneceği müşteriler harita üzerinde belirlenebilir ve gösterilebilir.
  • ⊕ Kurumlarda satış ve pazarlama departmanları bir sonraki hamlelerini coğrafi analizlerle belirleyebilir.
  • ⊕ Proje departmanları bir sonraki yatırımlarını, kurumlar yeni şubelerinin analizini ve konumlarının belirlenmesini harita tabanlı yapabilir.
  • ⊕ Yöneticiler kurumuyla ilgili bilgileri coğrafi ortamda analiz ederek harita üzerinde gösterebilir.
  • ⊕ Kurumlar veri üretimini ve güncellemesini harita tabanlı olarak yapabilir.

 

mapxtremeimages1MapXtreme .NET SDK

MapXtreme .NET SDK, Microsoft.NET teknolojisini yakından tanıyan, hali hazırda sistemlerini ve altyapılarını kullanan ve yeni geliştirecek uygulama ve çözümlerini haritalarla desteklemek isteyen .NET programcıları için dizayn edilmiştir.

MapXtreme .NET SDK masaüstü ve web uygulamaları için geliştirilmiştir.

MapXtreme .NET SDK ile hem masaüstü hem de web uygulamaları esnek ve kolay bir şekilde geliştirilebilir. Uygulamaların hızlı geliştirilebilmesi için, harita uygulama şablonları, çok sayıda genel kullanım amaçlı harita kontrol araçları, örnek uygulamalar ve sürükle bırak fonksiyonlarıyla büyük kolaylık sağlar.

MapXtreme .NET Web Deployment

MapXtreme .NET SDK ile geliştirilmiş web uygulamalarının sunuculardan yayınlanması için gerekli kurulumdur. Bu kurulum sonrasında, geliştirilmiş olan web uygulamaları, kolay bir şekilde deploy edilip yayınlanabilir.

mapxtremeimages3

 

MapXtreme .NET Desktop Deployment

MapXtreme .NET SDK ile geliştirilmiş masaüstü uygulamalarının kullanıcılarda çalışabilmesi için gerekli kurulumdur.

Bu kurulum ile, geliştirilmiş olan masaüstü uygulamaları, kullanıcılarda çalışabilir hale gelmektedir.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Edebilirsiniz