İlk 500 şirket sıralamasında 164. sıra

Başarsoft 164’üncü sırada yer aldı.

 

24’üncüsü gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin ilk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’ sonuçlandı. Başarsoft, toplam satış gelirlerine göre ilk 500 bilişim şirketi arasında 164. sırada yer aldı. 

‘Türkiye 2022 Bilişim Pazarının Gelişimi Eğilimler ve Beklentilerini’ analiz eden ve ülkemiz bilişim sektörünün en köklü ve kapsamlı araştırması olan ‘Bilişim 500’ sonuçları açıklandı.

Değerlendirmede, ilk 500 bilişim şirketi sıralaması için esas alınan kriterler olarak, şirket sıralamasının ve gelirlerinin, son 3 yıl içinde sürekli yükselmiş olması ve toplam bilişim pazarı kadar veya üstünde büyümesi esas alındı.

Araştırma sonuçlarına göre, Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında Türkiye merkezli yazılım firmaları sıralamasında 2. sırada yer alan Başarsoft, toplam satış gelirlerine göre ilk 500 bilişim şirketi arasında 164. sırada yer aldı.

Başarsoft, sektördeki öncü konumumun gerektirdiği sorumlulukla, hayata ve ekonomiye dair en verimli altyapı çözümleri ve çeyrek asrı aşan tecrübesiyle, ülkesine hizmet etmeye devam ediyor.

24’üncüsü gerçekleştirilen “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması”, 4 kategori üzerinden değerlendirildi. Bu kategoriler; Sistem Entegratörü ve İş Ortağı, Dağıtıcı, Türkiye Merkezli Üretici, Uluslararası Merkezli Üretici-Üreticinin Temsilcisi. Ayrıca her bir kategorinin “Donanım”, “Yazılım” ve “Hizmet” başlıklarını içeren alt tabloları da bulunuyor.

Başarsoft’un istikrarlı yükselişinde, emeklerinden dolayı başta çalışma arkadaşlarımız olmak üzere; bize güvenen, birlikte yol yürüdüğümüz tüm ulusal ve uluslararası müşteri, paydaş ve partnerlerimize teşekkür ederiz.

 

Başarsoft’un diğer kategorilerde başarı sıralamaları ise şöyle: 

 

Türkiye Merkezli Üretici – Yazılım – Coğrafi Bilgi Sistemleri kategorisinde 2’inci.

Sektörel Yazılım – Turizm Kategorisinde 8’inci.

Türkiye Merkezli Üretici Hizmet – Danışmanlık kategorisinde 12’inci.

Türkiye Merkezli Üretici – Yazılım kategorisinde 25’inci.

Ankara Şirketleri arasında 31’inci.

Türkiye Merkezli Üretici – Hizmet kategorisinde 45’inci.

Türkiye Merkezli Üretici kategorisinde 56’ıncı.

Türkiye Merkezli Üretici – Donanım kategorisinde 80’inci.

Yazılı ve Görsel Basında Başarsoft

Bizden Haberler’i İncelediniz mi?