CBS Eğitimi İstiyorum

CBS eğitimi alın, kariyeriniz için bir adım daha atın!

MapInfo Akademi olarak Ankara/Balgat ofisimizde bulunan eğitim salonumuzda karma eğitimler düzenlemekte ve kurum/kuruluşlar için özel eğitimler düzenlemekteyiz.

Karma eğitimlerimizi standart olarak hafta içi ve 10:0016:00 saatleri arasında düzenlemekteyiz. Özel eğitimlerimizin detaylarını kurum/kuruluşlar ile ortak belirlemekteyiz. Eğitimler sonunda sınav yaparak katılımcılara başarı durumlarına göre katılım ya da başarı sertifikası vermekteyiz.

Türkiye’de MapInfo ürün ailesi eğitimlerini verme yetkisine sahip olan tek kurum Başarsoft MapInfo Akademi’dir.

MapInfo Akademi bünyesinde;

– MapInfo Pro Temel ve İleri Seviye Eğitimi,

– MapInfo Pro Advanced Çok Büyük Veriler ile Yüzeyi Modelleme Eğitimi,

– MapBasic Yazılım Geliştirme Eğitimi

başlıkları altında eğitim programları düzenlenmektedir.

Kurum/kuruluşlar için geliştirilen ara yüzlerin eğitimleri kendi verileri üzerinden, kendilerine özel hazırlanmış içerikler ile verilmektedir. Bu eğitimlerin planlaması kurum/kuruluşların isteklerine göre hafta içi, hafta sonu ya da akşam saatlerinde yapılabilmektedir. Verilen spesifik eğitimlere ilişkin eğitim dokümanları uzman eğitimci kadromuz tarafından hazırlanmaktadır.

Bunun yanı sıra; üniversitelere özel MapInfo Pro Temel ve İleri Seviye Eğitimi ve MapInfo Pro Advanced Çok Büyük Veriler ile Yüzeyi Modelleme Eğitimi düzenlemekteyiz. Sadece üniversitelere özel kar amacı gütmeyen sertifikalı bu eğitimlere, öğrencilerimiz mezun olduktan sonra ödemeleri gereken ücretten çok daha az bir ücretle katılabilmektedir. Bu eğitimleri üniversitenin belirlediği bir bilgisayar laboratuvarında ya da belirlenen uygun bir salonda gerçekleştirilebilmekteyiz.

Eğitim esnasında katılımcılara ilgili eğitime ilişkin eğitim dokümanları ve programların demoları verilmektedir. Eğitim tarihleri ve eğitim hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ve facebook adresimizi takip edebilirsiniz.

Kurum, üniversite ya da bireysel olarak eğitimlere başvurmak için sağ tarafta bulunan linklerden başvuru formlarını doldurmanız durumunda, size dönüş gerçekleştirilecektir.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Edebilirsiniz