MapInfo Professional

Dünya’nın En Esnek, Geliştirilebilir Coğrafi Bilgi Sistemi Yazılımı

Opsiyonel raster grid analizleme ile 64-bit uygulama; Dünyanın en iyi masaüstü haritalama uygulaması, hiç görmediğiniz analiz ve mekansal bilgi paylaşımını size sunuyor.

MapInfo Pro™  – Advanced

Geliştirilmiş arayüz daha hızlı ve kolayca mükemmel görünümlü haritalar oluşturmayı sağlar. Yüksek performans ile birlikte büyük dosya desteği, çoklu dil desteği, geliştirilmiş data desteği konulmuştur.

Dokunmatik Ekran Yeteneği

Arttırılmış Kullanılabilirlik

Geliştirilmiş Entegrasyon

İnanılmaz Raster Grid Performansı

Bugüne kadar harita oluşturmak için yapılmış en iyi araçlar

Yeni dokunmatik ekranlar için multi-touch özellikleri desteği, 2 parmak ile zoom ve pan yapabilme.

Unicode desteği, 2gb önbellekten daha büyük önbellekli database desteği

Tek bir seferde yüzlerce bölümü birleştirme ve dönüştürme, yüzlerce datayı kayıp olmadan sıkıştırma.

Neden MapInfo?

Kullanması Kolay, Öğrenmesi Kolay!
Dünyanın, en kullanıcı dostu ve kolay arayüzüne sahip CBS programı MapInfo Professional, Word, Excel gibi öğrenilmesi ve çalışılması çok kolay bir programdır. Karmaşık yapılara girmeden, tüm fonksiyonların kolayca bulunabildiği arayüzüyle özellikle CBS ’ye yeni başlayanların kolayca entegre olmalarını sağlar.

Yaygın Kullanım Alanı!
MapInfo birçok kurum ve kuruluşta, üniversitelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle altyapı firmalarında MapInfo ile kurulmuş yıllardır sorunsuz çalışan sistemler vardır. Bu sayede programı bilmek bir avantaj haline gelmektedir.
Türkiyede ve Dünayada bir çok kurum, kuruluş, özel sektör ve üniversitelerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Esnek, Hızlı, Güçlü!
İleri seviye kullanıcılar için; üzerine geliştirilmiş tüm fonksiyonlara ek olarak, kullanıcılarda kendi araçlarını geliştirerek istedikleri özellikleri MapInfo ’ya ekleyebilirler. İster tek bir mahallenin verisini ister tüm Türkiye’nin verilerini çok hızlı şekilde görmek, analiz etmek ve farklı projeksiyonlarda düzenlemek mümkündür. MapInfo, kurumların çalıştığı diğer veritabanı sistemleri ile esnek bir şekilde entegre edilip mevcut iş akışını hızlandırıp görsel hale getirir. Böylece harita üzerinde hem binalar görülebilir, hem o binadaki abonelere erişilebilir, hem de o bölgedeki arızalara erişilebilir. Böylece kurumlar daha etkin ve hızlı çalışabilirler.

Türkçe Arayüz!
Tüm bunların yanı sıra, MapInfo yazılımı hazırlanmış yama ile program Türkçeleştirilebilir. Türkçeleştirme uzman bir kadro tarafından Türkiyede hazırlandığı için anlamlı çevirilerle öğrenmeyi kolaylaştırıp, öğrenme seviyesini minimuma indirmektedir.

Güçlü ve Hızlı Teknik Destek!
35 ülkede MapInfo’nun tek yetkili satıcısı ve dağıtıcısı olan Başarsoft uzman teknik destek kadrosuyla, gerek yerinde, gerek mail yolu ile gerekse telefon ile en kısa sürede sorunlara çözüm üretir.

Uygun Fiyat ve Genişletilebilirlik!
MapInfo Professional modülü birçok temel işlevin yapılabildiği uygun fiyatlı bir programdır. Ayrıca yerbilimleri, 3D ve WEB modülleri ile çok daha spesifik konularda işlemler yapılabilir. Bu modüller sayesinde yerüstü ve yeraltı modellemesi yapılarak analizler yapılabilir, 3 boyutlu ortama taşınabilir ve web üzerinde işlemler yapılabilir.
Ayrıca MapInfo çok kolay bir şekilde kurumlardaki diğer sistemlerle entegre edilebilir, OLE vb mimariler ile Kuruma özel arayüzlere dönüştürülerek doğru, kontrollü, yaygın ve etkin kullanım sağlanabilir.
Kurumlardaki mevcut veritabanları üzerinde ek bir araç/lisans/program olmadan çoklu kullanıma uygun bir şekilde yapılandırılabilir.

Ulusal ve Yerel Format Desteği!
Uluslar arası olan bir çok formatı (*.shp, *.ecw, *.dxf, *.dwg,*.kml, *.kmz, *.dem, *.dgn, *.gml, *.las, *.gpx, *.sid vs.) sorunsuz ve kısa sürede açabildiği gibi, Türkiye yerelinde kullanılan NCZ uzantılı dosyaları da veri kaybı olmadan açabilmektedir.(*)

(*) las, gpx uzantılı Mapınfo üzerinde çalışan Discover modülü ile açılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen MapInfo Professional broşürümüzü inceleyiniz.

Soru ve önerilerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?