MapInfo Akademi

mapinfo-academy

20 kişilik eğitim salonumuzda kurum ve kuruluşlara özel bir şekilde grup eğitimleri düzenlenmekte olup, eğitim sonunda katılımcılara başarı durumlarına göre, MapInfo Akademi Başarı Sertifikası veya Katılım Sertifikası verilmektedir. Türkiye’de MapInfo ürün ailesi eğitimlerini verme yetkisine sahip olan tek kurum Başarsoft MapInfo Akademi’dir.

MapInfo Akademi bünyesinde;

  • egitim-1MapInfo Pro Temel ve İleri Seviye Eğitimi
  • Datamine Discover & 3D Yer Bilimleri Uygulamaları Eğitimi
  • MapInfo Advanced Çok Büyük Verilerle Yüzeyi Modelleme Eğitimi
  • MapXtreme .Net Yazılım Geliştirme Eğitimi
  • MapBasic Yazılım Geliştirme Eğitimi

başlıkları altında eğitim programları düzenlenmektedir.

egitim-2Bunun yanı sıra proje kapsamında Kurum ya da Kuruluşlar için geliştirilen arayüzlerin eğitimleri ile yine kurum/kuruluşların kendi verileri üzerinde kendilerine özel hazırlanmış içerikler için eğitimler verilmektedir. Verilen spesifik eğitimlere ilişkin eğitim dokümanları uzman eğitimci kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Standart olarak eğitimlerimiz hafta için ve 10:00 – 16:00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Ancak kurum ya da kuruluşların isteklerine göre hafta sonu ya da akşam saatlerinde eğitim planlaması yapılabilmektedir.

Eğitim esnasında katılımcılara ilgili eğitime ilişkin eğitim dokümanları ve programların 30 günlük demoları ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Eğitim tarihleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi takip edebilir ya da aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

egitim@basarsoft.com.tr

 

Daha detaylı bilgi için lütfen MapInfo Akademi Broşürümüzü inceleyiniz.

Soru ve önerilerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?