İnsan Kaynakları

Coşku zekadan daha önemlidir

Başarsoft’ta bu coşkuyu yaşamaya ne dersiniz?

Türkiye’nin CBS sektöründe en köklü ve lider firması Başarsoft Bilgi Teknolojileri A.Ş., serüvenine Başar Bilgisayar adı ile 1997 yılında başlamıştır. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve deneyimi; kendine güvenen, gelişime önem veren çalışanlarının katkısıyla sayısız başarı getirmiştir. Şimdi bu başarıya ortak olacak yeni uzmanları aramızda görmeyi coşkuyla bekliyoruz. Bizler için çekici olan şey verdiğimiz mücadelenin ve coşkunun kendisidir. İdeallerimizin peşinden koşup çok çalışırsak başarının bir şekilde geldiğini görmüş olacağız.

Küçük adımlar ile başlayan kariyerinize Başarsoft’ta devam etmeye ne dersiniz?

Başarsoft’ta bir çalışan olmayı düşündüğünüz için çok mutlu olduk!

İlk adımınız ilgi alanınız, yetenekleriniz ve eğitim geçmişinize uygun bir pozisyon aramak olacaktır.

Staj başvurusuna ilişkin açıklamalar

» Staj başvuru süresi 20 Nisan tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra toplu değerlendirme süreci başlayacaktır. Başvuru yoğunluğu nedeni ile bu tarihten sonraki başvuruların değerlendirme ihtimali düşük olacaktır.

» 4. sınıf öğrencilerin başvuruları öncelikli olarak kabul edilecektir.

» Staj yapması zorunlu olmayan öğrenciler ile okul idaresinden imzalı belge sunmayan staj başvuruları kabul edilmeyecektir.

» Staj yapmak isteyen öğrenciler, hangi şehirde staj yapmak istediklerini ve staj sürelerini gün olarak başvuru esnasında belirtmelidirler.

» Başarsoft gerekli gördüğü takdirde başvuru sürecinde yazılı ve sözlü mülakat yaparak eleme yapabilir.

» Başvuruların yoğun olmasından dolayı öğrenciler Başarsoft tarafından belirlenen tarihlerde staj yapacaklardır.

» Başvuru sürecinde şirket tarafından yapılacak geri dönüşler e-mail üzerinden yapılacaktır. Bu nedenle başvuru esnasında bildirilen e-mail adreslerinin geçerli olması ve e-mail adresi içinde isim içermesi önem arz etmektedir. İsim içermeyen ve ciddiyetten uzak mail adresleri dikkate alınmayacaktır.

» E-mail adreslerine gönderilen bildirimlere zamanında cevap verilmemesi halinde staj başvuru geçersiz sayılacaktır.

» Stajyerlere herhangi bir ücret ödemesi yapılmayacaktır.