EĞİTİM

Kurum ya da Kuruluşlar için geliştirilen arayüzlerin eğitimleri ile yine kurum/kuruluşların kendi verileri üzerinde kendilerine özel hazırlanmış içerikler için eğitimler verilmektedir. Verilen spesifik eğitimlere ilişkin eğitim dokümanları uzman eğitimci kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Standart olarak eğitimlerimiz hafta içi ve 10:00 – 16:00 saatleri arasında düzenlenmektedir. Ancak kurum ya da kuruluşların isteklerine göre hafta sonu ya da akşam saatlerinde eğitim planlaması yapılabilmektedir.

MapInfo Akademi bünyesinde;

  • MapInfo Pro Temel ve İleri Seviye Eğitimi
  • Datamine Discover & Discover 3D Yer Bilimleri Uygulamaları Eğitimi
  • MapInfo Advanced Çok Büyük Verilerle Yüzeyi Modelleme Eğitimi
  • MapXtreme .Net Yazılım Geliştirme Eğitimi
  • MapBasic Yazılım Geliştirme Eğitimi

başlıkları altında eğitim programları düzenlenmektedir.

20 kişilik eğitim salonumuzda kurum ve kuruluşlara özel bir şekilde grup eğitimleri düzenlenmekte olup, eğitim sonunda katılımcılara başarı durumlarına göre, MapInfo Akademi Başarı Sertifikası veya Katılım Sertifikası verilmektedir. Türkiye’de MapInfo ürün ailesi eğitimlerini verme yetkisine sahip olan tek kurum Başarsoft MapInfo Akademi’dir.

Bunun yanında üniversitelere özel, 5 günlük MapInfo Professional ve yerbilimleri uygulamaları modülü olan Discover & Dİscover 3D eğitimleri düzenlenmektedir. Sadece üniversitelere özel, kar amacı gütmeyen bu eğitimlerde, öğrencilerimiz mezun olduktan sonra eğitim için ödemeleri gerekenden çok daha az bir ücretle sertifikalı eğitimlerimize katılma fırsatı yakalıyorlar. Bu eğitimler üniversitenin belirlediği bir bilgisayar laboratuvarında da gerçekleştirilebiliyor.

Eğitim esnasında katılımcılara ilgili eğitime ilişkin eğitim dokümanları ve programların 30 günlük demoları ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Eğitim tarihleri ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ve facebook adresimizi takip edebilirsiniz.

Kurum, üniversite ya da bireysel olarak eğitimlere başvurmak için sağ taraftaki linklerde bulunan başvuru formlarını doldurmanız durumunda, size dönüş gerçekleştirilecektir.